Drodzy Nasi Klienci czas realizacji zamówień wynosi do 14 dni roboczych po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku. Staramy się jak możemy aby zamówienia były realizowane jak najszybciej.

Właścicielem strony internetowej jest: MONICA Monika Augustyniak, ul.Hokejowa 7, 95-020 Stróża, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 7282443805, REGON 100718289,
adres e-mail: kontakt@miju.com.pl (zwana dalej: „Sprzedawcą”).

Warunkiem dokonania zakupów na stronie miju.com.pl  jest  wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia oraz akceptacja warunków dostawy (w tym kosztów dostawy) zawartych w niniejszym Regulaminie i zamówieniu. Każda osoba składająca zamówienie jest zobowiązana zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do umieszczania na stronie internetowej  reklam dotyczących oferowanych towarów, jak i towarów oraz usług osób trzecich.

Wszystkie rzeczy oferowane na naszej stronie są nowe i szyte na indywidualne zamówienie Klienta. Produkty są szyte pod konkretny rozmiar podawany w zamówieniu. Ze względu na swoją unikatowość poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się od siebie. Wszelkie szczegółowe informacje o produktach zamieszczone zostały w ich opisach.
Sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby prezentowane na stronie internetowej opisy towarów były zgodne z ich rzeczywistymi cechami. Wszystkie materiały zamieszczone na stronie internetowej miju.com.pl takie jak zdjęcia,materiały graficzne stanowią własność Sprzedawcy. Wykorzystanie ich bez zgody Sprzedawcy jest zabronione.

Nadmieniamy, że wszystkie materiały są rozciągliwe więc na pewno nasza rozmiarówka spełni Wasze oczekiwania.

WYSYŁKA

Zamówione towary są dostarczane za pośrednictwem kuriera DPD, na adres wysyłki wskazany w formularzu zamówienia.
Koszty dostawy wynoszą 16 zł w przypadku przesyłki wysyłanej za pośrednictwem Kurier DPD do ​odbiorcy w Polsce.
Nie ma możliwości dostarczenia przesyłki za pobraniem.
Nie ma możliwości odbioru osobistego przesyłki.
Sprzedawca na życzenie Klienta dołącza rachunek do zamówienia.
Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za powtórne wysłanie towarów, które zostały zwrócone z powodu nieobecności adresata, zmiany miejsca zamieszkania i niepowiadomienia o tym fakcie Sprzedawcy lub nieodebrania przesyłki z poczty w wyznaczonym terminie.
Przy zamówieniach  powyżej 300 zł wysyłka kurierem na terenie Polski jest darmowa.

REKLAMACJE

Wszelkie reklamacje, opóźnienia w dostawie, ewentualną niezgodność towaru z zamówieniem oraz szkody powstałe w czasie transportu powinny być niezwłocznie zgłaszane pisemnie na adres: MONICA Monika Augustyniak, ul.Hokejowa 7, 95-020 Stróża lub drogą elektroniczną na adres e-mail kontakt@miju.com.pl .
Przed odebraniem przesyłki, Klient jest zobowiązany sprawdzić w obecności doręczyciela stan opakowania.
Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia nie należy jej przyjmować i w obecności doręczyciela sporządzić odpowiedni protokół, którego wzór posiada doręczyciel.
Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.
W razie uznania reklamacji towar wadliwy zostanie niezwłocznie naprawiony lub wymieniony na nowy, pełnowartościowy. Jeżeli naprawa lub wymiana towaru nie będzie możliwa albo będzie znacznie utrudniona, Sprzedawca – na podstawie ustaleń z Klientem – zwróci równowartość ceny towaru lub zaoferuje inne, dostępne. 
W innych przypadkach Towar nie podlega zwrotowi! Koszty dostawy nowego lub wolnego od wad towaru ponosi Sprzedawca.

„Art. 38 pkt. 3 Kodeksu Cywilnego w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Prawo zwrotu nie obejmuje zamówień, które z naszą pomocą zostały spersonalizowane, ponieważ stworzenie produktu pod wymagania Klienta , może spowodować trudności w jego dalszej odsprzedaży w razie odstąpienia od umowy.”

Ważne ! wszystkie nasze produkty należy prać ręcznie‼️